مشاوره و سفارش

اسانس ها و عصاره های طبیعی

این محصولات به صورت طبیعی از گیاهان دارویی به دست می آید. اسانس های طبیعی عمدتا به روش تقطیر با بخار آب استحصال می شوند؛ مثل اسانس گل محمدی، اسانس نعنا، اسانس اکالیپتوس و… که مصارف درمانی، خوراکی، عطرسازی و … دارد.

طعم دهنده ها

طعم دهنده ها یا اسانس های شبه طبیعی منشا گیاهی و طبیعی ندارند بلکه به صورت شیمیایی و بر اساس طعم های موجود در طبیعت ساخته می شوند مثل طعم دهنده میوه ها که به طور گسترده در صنایع غذایی، دارویی و آرایشی بهداشتی استفاده می شوند وبازسازی شده ی طعم و بوی میوه ها می باشند.

عصاره های گیاهی

عصاره های گیاهی با اسانس ها کمی متفاوت هستند و از طریق حلال هایی نظیر الکل مواد موثره گیاه جداسازی می شوند که موارد مصرفی همچون داروسازی و آرایشی بهداشتی دارند مثل عصاره سیر و…

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
اسانس گل محمدی-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسانس نعنا-سفارشیموجودتماس بگیرید
اسانس اکالیپتوس-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

دفتر مجموعه چاشنا

۰۲۱۷۱۰۵۷۰۳۱

ایمیل

info.chashna@gmail.com

تلگرام

chashnaco@

درباره ما :

شرکت ساره عصاره با نام تجاری چاشنا چندین سال است به عنوان مرجع تامین اسانس، عصاره و طعم دهنده در کشور به شمار می آید. بسیار خوشحالیم که اعتمادی چند جانبه بین تولید کنندگان و بازار مصرف ایجاد کرده ایم. چاشنا امروز این افتخار را دارد که در زمینه اسانس های گیاهی و طعم های شبه طبیعی تولید کننده باشد و نیز با وارد کنندگان ارتباط موثری داشته باشند؛ همچین محصولات ایرانی را به کشورهای مطرح دنیا صادر کند.

واحد مشاوره و فروش چاشنا

Call Now Buttonتماس بگیرید