بازار طعم و مزه ایران
خانه / اسانس پودری / عرضه بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت

عرضه بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت

عرضه بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت ویژه کارخانجات تولید کننده سوسیس کالباس، همبرگر، انواع ناگت و کباب لقمه در مجموعه عطر و طعم چاشنا از بهترین برند به نام یونی سان قابل انجام است.جهت کسب اطلاعات در زمینه خرید اسانس ژامبون گوشت با ما در تماس باشید.

ژامبون گوشت چیست؟

ژامبون ، به نوعی از فرآورده های گوشتی گفته می شود که حاصل گوشت فرآوری شده از ران حیوانات می باشد. ژامبون به دو روش ساده و یا دودی تولید می‌شود که در ترکیبات آن از مواد نگهدارنده و نمک نیز استفاده می کنند. همچنین در کشور ایران کالباس‌هایی را که با بیش از ۷۰% درصد گوشت تولید می شود، ژامبون گوشت می گویند.

طعم ژامبون ترکیبی کامل از طعم‌ طبیعی گوشت و همچنین سایر طعم دهنده های ژامبون گوشت و ادویه جات می باشد. مخلوط  طعم دهنده و یا اسانس ژامبون گوشت بهمراه سایر ادویه جات بهترین گزینه جهت طعم دار نمودن ژامبون گوشت می باشد که در زمینه جذب مشتری و بازارپسندی بسیار مناسب و عالی است. در این راستا شرکت یونی سان تولید کننده انواع طعم دهنده های پودری صنایع غذایی نظیر طعم دهنده سوسیس کالباس (طعم دهنده کالباس خشک, طعم دهنده کالباس لیونر ) ,طعم دهنده ویژه صنایع اسنک با بکارگیری بهترین متریال آلمانی در کشور می باشد. چاشنا در پی رفاه حال مشتریان آماده ارائه و  عرضه بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت به صورت آنلاین و حضوری می باشد.

عرضه بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت :

طعم‌ دهنده های ویژه صنایع گوشت نظیر ژامبون و سوسیس کالباس, ناگت و … موجب می شود که بوی زهم نامطبوع گوشت مخصوص ژامبون برطرف شده و بوی مطبوع طعم دهنده به گوشت ژامبون القا شود. از انجاییکه طعم و عطر زهم در گوشت موحب عدم مصرف و علاقه کم به مصرف در بسیاری از افراد می شود و اینکه رغبتی به خوردن گوشت ندارند و حتی در برخی موارد با روش های پر خرج سعی در از بین بردن طعم زهم گوشت دارند استفاده از بهترین طعم دهنده ژامبون گوشت بسیار مؤثر واقع می شود.

استفاده از طعم دهنده های با کیفیت موجب اثردهی بیشتر در طعم و مزه فراورده های گوشتی می شود. بعلاوه از نظر اقتصادی بسیار حائز اهمیت می باشد.بنابراین شرکت چاشنا در این زمینه بهترین طعم دهنده های ویژه صنایع گوشت را به مشتریان و تولیدکنندگان صنایع گوشت پیشنهاد و عرضه می کند. کارشناسان بخش فروش چاشنا در این زمینه شما را به طور کامل راهنمایی نموده و بهترین و بصرفه ترین محصول را به شما پیشنهاد می دهند.

تنها کافی است با کارشناسان بخش فروش ما در تماس باشید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش طعم پودري سوسیس آلمانی ویژه

فروش طعم پودری سوسیس آلمانی ویژه پیشنهاد دیگر مجموعه چاشنا به تولیدکنندگان صنایع گوشت و …

کانال تلگرام