خرید آنلاین طعم پودری میخک

شرکت چاشنا ارائه کننده طعم پودری میخک و انواع طعم دهنده طبیعی پودری و اسانس مایع صددرصد طبیعی با بیشترین ماده مؤثره در کشور می باشد. چاشنا تامین کننده طعم دهنده های طبیعی و شبه طبیعی آماده همکاری و فروش عمده محصولات خود با بهترین قیمت و بالاترین در کیفیت می باشد.

خرید آنلاین طعم پودری میخک

تک طعم میخک چیست

تک طعم میخک یک طعم دهنده با پایه طبیعی است که تقریبا مشابه ادویه ها بوده با درصدی کم از اولئورزین و موارد دیگر. درواقع تک طعم میخک ادویه خالص یا میخک پودری خالص نیست. تفاوت طعم دهنده پودری میخک با ادویه میخک در واقع در این می باشد که هردو پایه ادویه طبیعی دارند ولی مواد دیگری متناسب با میزان پایه اصلی به ادویه طبیعی اضافه می شود.

تفاوت دیگر در این است که تک طعم میخک طعم دهی بیشتری نسبت به ادویه پودری میخک دارد و در عین حال زمینه ابتلا به میزان آلودگی نسبت به  میکروب و فاسد شدن‌ در این محصول خیلی کمتر دیده می شود.

از جنبه اقتصادی تک طعم میخک بسیار به صرفه تر از ادویه پودری میخک است.  علاوه بر این در تمام طول سال در هر حجمی قابل  دسترسی و خرید است.

نکته مهم دیگر اینکه ادویه میخک احتمالا دارای دوز مصرفی متفاوتی است ولی تک طعم میخک از طعم دهی ثابت و ماندگاری برخوردار است.

خرید آنلاین طعم پودری میخک

مرکز خرید آنلاین طعم پودری میخک

طعم دهنده طبیعی میخک و سایر محصولات تک طعم یک افزودنی ایمن و طبیعی هستند که بیشترین بازدهی را در طعم و مزه به صنایع غذایی می بخشند‌.

چاشنا به عنوان نمایندگی و تامین کننده انواع طعم دهنده طبیعی و تک طعم های پودری انواع تک طعم زیر را عرضه می کند:

برای کسب اطلاعات تکمیلی از جمله قیمت و نحوه خرید آنلاین و عمده هر یک از محصولات فوق با مرکز فروش ما تماس بگیرید.

 

 

2

  1. سلام ببخشید در مقاله از موارد مصرف میخک چیزی ننوشته بود . برای چه مواردی استفاده میشه؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما