قیمت طعم پودری آویشن

قیمت طعم پودری آویشن در شرکت چاشنا بر حسب نوسانات ارز و فصل خرید متغیر می باشد‌. در عین حال این شرکت بهترین نوع تک طعم آویشن را با نازلترین قیمت عمده ادویه ترکیبی آویشن عرضه می کند. جهت خرید اینترنتی و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه آشنایی با انواع ادویه های صنایع غذایی با بخش فروش چاشنا برای دریافت مشاوره تماس حاصل فرمایید.

قیمت تک طعم آویشن در ایران

انواع اسانس های مایع و طعم دهنده های طبیعی که با روش های طبیعی و بدون هیچ گونه مداخله شیمیایی تهیه می شوند، در بهترین بسته بندی و بیشترین کیفیت با نازلترین قیمت ها تولید و ارائه می گردد. ادویه های ترکیبی به دلیل وجود اولئورزین ها بیشترین طعم دهی و ماندگاری را برای تولید صنایع غذایی به ارمغان می آورند.

قیمت طعم پودری آویشن

این محصول قیمت بیشتری نسبت به ادویه های طبیعی و مرسوم در بازار را دارد ولی به دلیل دوز مصرفی کمتری که نسبت با ادویه های معمولی دارد بسیار به صرفه و اقتصادی در تولیدات با حجم انبوه است.

این محصول بدون هیچ گونه ضرری با آپشن ماندگاری و عدم فساد با بسته بندی ایمن به خریداران تحویل داده می شوند. تک طعم ها برای مدت طولانی می توانند عطر و طعم را در محصولات حفظ کنند. ساختار آن ها به گونه ای است که هرگز طعم و بوی خود را از دست نمی دهد در واقع اساسی ترین شاخص ارگانیک بودن محصولات است.

انواع ادویه های طبیعی پودری چاشنا

ادویه های تک طعم چاشنا عبارتند از موارد زیر:

قیمت طعم پودری آویشن

قیمت طعم پودری آویشن

قیمت طعم پودری آویشن در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا با قیمت هر کیلو ۱۱۰ هزار تومان عرضه می شود.

برای دریافت سایر قیمت ها می توانید با بخش فروش ما تماس بگیرید.

 

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما