قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید

نازل ترین قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید با بیشترین کیفیت و طعم دهی در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا ارائه می گردد. در این مجموعه طعم دهنده پودری طبیعی به صورت تک طعم عرضه می شود.

در مجموعه چاشنا شما می توانید با خیال راحت از محصولات شرکت به صورت عمده فروشی از طعم دهنده های متنوع  در تولیدات و  صنایع غذایی خود استفاده کنید. ادویه هایی که به‌ صورت‌ تک طعم تولید شده اند به صورت عمده توسط مجموعه چاشنا بسته بندی و برای تولیدات وسیع ارسال می شوند.

 

قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید

آشنایی با تک طعم پودری

تک طعم درواقع همان ادویه های پودری رایج در بازار هستند با این تفاوت که در عین برخورداری از خواص ادویه طبیعی با اضافه کردن اولئورزین ها طعم دهی فوق العاده زیادی را کسب کرده اند.

طعم دهنده پودری با حفظ ماهیت طبیعی و اصلی خود قادر به القای بیشترین طعم و مزه به محصول مورد نظر است و دوز مصرفی کمتری نیز دارد.

هزینه پرداختی طعم دهنده طبیعی فلفل سفید کمی بیشتر از ادویه پودری فلفل سفید است ولی برخلاف ادویه پودری دارای طعمی ثابت و یکنواخت و بیشترین طعم دهی می باشد.

موارد کاربردی تک طعم فلفل سفید

با توجه به اینکه میزان طعم دهی این محصول نسبت به ادویه های پودری بیشتر بوده و دچار عوارضی همچون فساد و آلودگی باکتریایی نمی گردد بهترین گزینه برای مصارف عمده در صنایع غذایی می باشد.

علاوه بر این از لحاظ اقتصادی بسیار به صرفه و پربازده می باشند.

صنایع غذایی که خریدار این محصول هستند عبارتند از :

  • غذاهای نیمه آماده و آماده
  • صنایع گوشت و مرغ
  • فرآورده های گوشتی
  • ترشیجات
  • لبنیات
  • اسنک
  • سوپ

قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید

قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید

قیمت طعم دهنده طبیعی فلفل سفید با توجه به نوسانات بازار احتمال کاهش یا افزایش را خواهد داشت. هزینه پرداختی هر کیلو از تک طعم فلفل سفید برابر با ۲۳۵ هزار تومان می باشد.

برای کسب اطلاع از قیمت سایر طعم های پودری تماس حاصل فرمایید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما