بازار طعم و مزه ایران
خانه / اسانس نعناع / لیست قیمت اسانس نعناع فلفلی ارزان

لیست قیمت اسانس نعناع فلفلی ارزان

امروزه گیاه نعناع فلفلی یکی از پرطرفدارترین گیاهان معطر در بین جوامع بشری میباشد.لیست قیمت اسانس نعناع فلفلی ارزان را میتوانید در سایت های مختلفی مشاهده کنید.
امروزه بو و طعم های تیز و تند و خنکی مانند نعناع طرفدار زیادی پیدا کرده است.آدامس های نعنایی یکی از پرفروش ترین طعم ها بین آدامس ها میباشد.
این گیاه خوش بو، خواص درمانی فوق العاده ای نیز دارد.

اسانس نعناع فلفلی

انواع نعناع

گیاه نعناع گونه های مختلفی دارد مانند:

  • نعناع فرنگی
  • نعناع فلفلی
  • نعناع کوهی
  • نعناع زینتی
  • نعناع آبی
  • نعناع سیبی
  • و پونه

همانطور که میبینید پونه نیز، که عطر و طعم فوق العاده ای دارد، در خانواده ی نعناع قرار میگیرد.
پرطرفدار ترین گونه در بین خانواده ی نعناعیان نعناع فلفلی میباشد، که نسبت به سایر گونه های نعناع بو و عطر تند تر و زننده تری دارد؛ به همین علت است که اکثر مصرف کنندگان خانواده ی نعناعیان، گونه ی نعناع فلفلی را به سایر گونه ها ترجیح میدهند.

اسانس نعناع فلفلی

اسانس نعناع فلفلی

نعناع فلفلی گیاهی است سبزرنگ با بوی بسیار تندی که شبیه به بوی کاکوتی میباشد.طبع این گیاه خوش بو گرم و خشک میباشد، به همین علت برای تسکین دردهایی که ناشی از مصرف غذاهایی با طبع سرد شده اند عالی و خارق العاده میباشد.
برگ های گیاه نعناع فلفلی سبزرنگ و با لبه های تیز میباشد.ساقه ی نعناع فلفلی سفت تر و کلفت تر از ساقه ی سایر انواع نعناع میباشد.
علاقه مندان به عطر و طعم این گیاه فوق العاده بدانند که اسانس نعناع فلفلی با عرق و یا عصاره ی آن تفاوت دارد.اسانس نعناع با استفاده از مکانیسم فراریت ترکیبات آروماتیک معطر از گیاه نعناع و با استفاده از روش تقطیر بدست می آید.
اما عصاره جداسازی ترکیبات معطر با استفاده از مکانیسم حلالیت ترکیبات معطر میباشد.اسانس نعناع خالص تر و غلیظ تر از عصاره ی آن میباشد و عصاره آن فقط نقش طعم دهندگی را ایفا میکند.

اسانس نعناع فلفلی

نعناع فلفلی را ارزان بخرید

اسانس های نعناع بویژه اسانس نعناع فلفلی با توجه به کاربرد و خواص دارویی و درمانی آن قیمت زیادی ندارد.قیمت این اسانس گرانبها و باارزش بسته به کیفیت و حجم و خلوص آن متفاوت است.
اگر قصد خرید این محصول پرکاربرد را دارید میتوانید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید و از اطلاعات و مشاوره ی لازم در زمینه ی قیمت و خرید اسانس نعناع فلفلی بهره مند شوید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

اسانس گیاهی نعناع

پخش کننده عمده اسانس گیاهی نعناع

اگر به دنبال پخش کننده عمده اسانس گیاهی نعناع هستید و میخواهید این اسانس را …

کانال تلگرام