بازار طعم و مزه ایران
خانه / اسانس نارگیل / کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل در ایران توانسته است بهترین انواع اسانس را با فرمولاسیون ویژه تولید کند و به صورت بسته بندی به کارخانجات بزرگ ارائه دهد.
اسانس ها در کل با نام طعم دهنده ها نیز معرفی می شوند که البته این موضوع کاملاً غلط است. اسانس ها از تقطیر گیاهان حاصل می شود ولی طعم دهنده ها در آزمایشگاه ها تولید می گردند. اسانس ها از عطر و طعم بسیار قدرتمندی برخوردار هستند و البته به دو صورت طبیعی و شبه طبیعی در بازار عرضه می شوند.
کارخانه تولیدی اسانس نارگیل در ایران بیش ترین میزان تولید و عرضه اسانس طبیعی و غیرطبیعی را داشته و این محصول در تنوع بسته بندی بالا در بازار عرضه می شود.

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

اسانس نارگیل و ویژگی های آن

اسانس نارگیل بیش ترین میزان استفاده را در صنایع غذایی و بهداشتی داشته است. البته از این اسانس در لوازم آرایشی نیز استفاده شده و به عنوان یک ضدعفونی کننده نیز یاد می شود. اسانس نارگیل، به دو صورت پودری و مایع در بازار یافت می شود و البته بیش ترین میزان فروش را در بازار به خود اختصاص می دهد.
از ویژگی های اسانس نارگیل چه می دانید؟

  • خوشبو
  • رایحه ای عالی
  • بهترین گزینه برای سالن های ماساژ
  • استفاده در منزل و محل کار
  • رایحه درمانی فوق العاده
  • استفاده در برخی هتل ها
  • گزینه ای عالی برای سالن های اجتماعات
  • و…

اسانس نارگیل جزئی از اسانس های میوه ای است و در این صورت طبیعی نمی باشد و اما بیش ترین میزان تولید مربوط به نوع مایع است.

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

اسانس نارگیل با توجه به عطر و بوی دلنشینی که دارد، مورد توجه کارخانجات بزرگ صنایع غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی و… بوده است. کارخانه تولیدی اسانس نارگیل، این محصول را در بسته بندی های متنوع چون شیشه ای در بازار به فروش می رساند و در وزن های مختلف عرضه می شود.
کارخانه تولیدی اسانس نارگیل در کشور همراه با فرمولاسیون خاص بوده است و به صورت غیرطبیعی در بازار برای طعم دهی محصولات استفاده می شود.

کارخانه تولیدی اسانس نارگیل

خرید و فروش اسانس نارگیل

خرید و فروش اسانس نارگیل در بازار کشور به دو صورت اینترنتی و حضوری بوده است و اما بهترین روش برای خرید ارزانتر این محصول، خرید اینترنتی است.
خرید اسانس نارگیل به صورت اینترنتی تنها از نمایندگی های اصلی صورت می گیرد و مصرف کننده اصلی آن، کارخانجات بزرگ صنایع غذایی بوده است.
خرید و فروش انواع اسانس نارگیل به صورت عمده انجام می شود و اما شما مشتریان عزیز می توانید انواع اسانس نارگیل را به صورت اینترنتی از شبکه های مجازی خریداری کنید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com
کانال تلگرام