خرید اینترنتی ویتامین B12

مجموعه چاشنا مرجع خرید اینترنتی ویتامین B12 در کشور می باشد. این شرکت تامین کننده انواع ویتامین های گروه B و سایر ویتامین های ضروری انسانی می باشد. در صورت تمایل به خرید عمده ویتامین ها در بسته های ۲۰ و ۲۵ کلیویی تماس حاصل فرمایید.

B12
ویتامین B12 چیست؟

ویتامین B12، یک ویتامین محلول در آب است، که در بدن ذخیره شود، البته به مقدار کم. این ویتامین که به دلیل داشتن ماده معدنی کبالت به کوبالامین نیز معروف است، در کبد یک فرد سالم ، تقریباً 2 میلی گرم و 2 میلی گرم در سایر اعضای بدن، در مجموع 4 میلی گرم ذخیره می شود. ویتامین B12 که مصرف آن به دلیل کمبود ذخیره در روز توصیه می شود در غذاهای اصلی حیوانی یافت می شود. این ویتامین که می تواند به مقدار کم در روده بزرگ و روده کوچک در بدن انسان سنتز شود، در اثر قرار گرفتن در معرض حرارت زیاد خاصیت خود را از دست می دهد. B12 در بسیاری از مکانیسم های بدن نقش دارد:

• این ماده در تولید گلبولهای قرمز خون، سنتز DNA و میلین با اسیدفولیک کار می کند.

• ویتامین B12 که در سنتز غلافهای میلین اطراف سلولهای عصبی نقش دارد، سرعت انتقال سیگنال الکتریکی را افزایش می دهد.

• این ماده در جذب مجدد اسیدهای آمینه و ویتامین B12 سنتز شده توسط بدن نقش دارد. در عملکرد مواد معدنی مانند روی و منیزیم موثر است.

علائم کمبود ویتامین B12 چیست؟

کمبود B12 می تواند باعث کم خونی شود. تپش قلب، کاهش ظرفیت توان، خستگی و ضعف و اختلالات تمرکز ممکن است به دلیل کم خونی ایجاد شود، که به عنوان کم خونی مخرب تعریف می شود.

• اسهال با قرمزی و احساس سوزش در زبان، زخم های دهان و انقباضات شبانه در پاها دیده می شود.

• سوزن سوزن شدن و بی حسی در پاها، بازوها و دست ها و بدتر شدن عملکردهای ذهنی وجود دارد.

• می تواند مشکلاتی مانند از دست دادن حافظه و فراموشی را به خصوص در افراد مسن ایجاد کند. کاهش جذب و ذخیره B12 توسط بدن با افزایش سن مشاهده می شود. کمبود B12 در ایجاد افسردگی در افراد بالای 65 سال نیز نقش موثری دارد.

• کمبود B12 از سنتز سلول های جدید جلوگیری کرده و باعث کند شدن متابولیسم می شود.

B12

خرید اینترنتی ویتامین B12 با بهترین قیمت

شرکت چاشنا از واردکنندگان انواع ویتامین های مرغوب و خالص از کشورهای خارجی می باشد. این مجموعه عرضه کننده طعم دهنده های طبیعی و شبه طبیعی همراه با رنگ های مجاز خوراکی می باشد. جهت دریافت آنالیز و خرید خرید اینترنتی ویتامین B12 خالص با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما