مرجع فروش انواع اسانس پنیر خامه اي

اگر به دنبال تنوع طعم در محصولات و افزایش تولید در صنایع غذایی خود هستید، می‌توانید به پیشنهادات مجموعه چاشنا اطمینان کنید. مجموعه چاشنا طرح ویژه ی فروش انواع اسانس خامه ای ویژه صنایع لبنی را برای مشتریان عزیز در نظر دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسانس پودری و طعم دهنده خامه ای با ما همراه باشید.

کاربرد انواع اسانس خامه اي

اسانس پنیر خامه ای در دو نوع اسانس مایع و اسانس پودری  محلول در آب عرضه می‌شود. استفاده از اسانس خامه باعث ایجاد رایحه ای دلپذیر در محصولات و فراورده های تولیدی در صنایع غذایی می‌شود. از اسانس خامه یا طعم دهنده خامه می‌توان در صنایع غذایی استفاده کرد. طعم دهنده خامه علاوه بر استفاده به عنوان طعم دهنده صنایع لبنی در تولید پنیر خامه ای بکار برده می‌شود.

همچنین به صورت seasoning جهت استفاده در صنایع چیپس و اسنک هستد. همچنین برای کاربرد موثر در سایر صنایع و محصولات مختلفی از جمله سس،پاپ کورن و محصولاتی که بر پایه ی آرد هستند، قابل استفاده می‌باشد. اسانس خامه ای سیمرایز نیز یکی دیگر از طعم دهنده های شبه طبیعی می‌باشد. ضمنا کاربرد موثری در تولید این نوع پنیر دارد. امروزه به یکی از پنیرهای مورد علاقه و پرطرفدار به ویژه در کودکان تبدیل شده است.

کاربرد انواع اسانس خامه اي

موارد مصرف اسانس خامه

پنیر محصولی از فراورده های لبنی می‌باشد. یکی از گزینه های ثابت در صبحانه اکثر ایرانی ها و کشور های آسیایی بوده و هست. طعم و عطر پنیر به منبع, نوع فراوری و عوامل محیطی دیگری بستگی دارد. به طور مثال پنیر خامه ای معروف ترین و محبوب ترین نوع پنیر بین مصرف کنندگان است.

اسانس خامه ای و اسانس سایر پنیرها دراکثر صنایع غذایی کاربرد دارد. فروش طعم دهنده خامه ای به صورت عمده و با تخفیف ویژه در مجموعه چاشنا قابل ارائه است. عمده فروش ما جهت طعم دهی و تولید صنایع غذایی لبنی و اسنک می‌باشد.


جهت مشاوره در زمینه خرید اسانس خامه ای و طعم دهنده پنیر پیتزا و … می‌توانید با کارشناسان چاشنا در تماس باشید و اطلاعات لازم را کسب نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما