مرجع فروش اسانس و رنگ های خوراکی

چاشنا به عنوان یک مرجع فروش اسانس و رنگ های خوراکی در کشور بهترین نمونه های اسانس های پودری و مایع را همراه با رنگ های خوراکی عرضه می نماید. در صورت تمایل می توانید با کارشناسان فروش این مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خرید رنگ خوراکی ویژه صنایع غذایی

رنگ خوراکی از جمله مواد افزودنی در محصولات است که به جهت جذاب تر کردن غذاها و ترغیب بیشتر مصرف کنندگان در صنایع غذایی مورد استفاده قرار می گیرد. رنگ خوراکی درواقع رنگ یا رنگدانه ای می باشد که به خوراکی ها یا نوشیدنی ها رنگ و جذابیت می دهد.
رنگ های خوراکی را به صورت مایع، پودر، ژل و خمیر تولید و عرضه می کنند، که بسته به نوع مصرف و کاربرد مصرف کنندگان باید از مراکز معتبر خریداری کنند دارد. لازم به ذکر است که مواد رنگی خوراکی را همچنین در طرح های غیر غذایی نظیر مواد آرایشی، دارویی، صنایع دستی خانگی و موارد پزشکی نیز کاربرد دارد.
رنگ های خوراکی در موارد و با اهداف مختلف استفاده می شود. به عنوان مثال در صنایع تولید ژله های خوراکی از آنجاییکه پودر ژلاتین طبیعتا بدون رنگ است علاوه بر افزایش طعم دهنده های میوه ای رنگ های مختص هر میوه را به آن اضافه  می کنند.
گاهی اوقات نیز هدف از خرید رنگ های خوراکی هویت بخشیدن به ماده غذایی است مانند رنگ پرتقالی یا نارنجی که در یک نوشابه پرتقالی خودنمایی می کند.


ویژگی‌های مهم رنگ های خوراکی:

از جمله مهم ترین ویژگی‌های رنگ‌های خوراکی مجاز می‌توان به این موارد اشاره نمود.
میزان رنگ دهی بالا
مقاوم به حرارت
دوز مصرف کمتر
از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه
بدون ایجاد بوی خاص
بیشترین ماندگاری و پایداری در محصول
تنوع رنگی بالا

ویژگی‌های مهم رنگ های خوراکی:

چاشنا مرجع فروش اسانس و رنگ های خوراکی

با افزایش مصرف و تولید بیشتر محصولات غذایی میزان فروش و تمایل به خرید اسانس ها و رنگ های خوراکی نیز رونق یافته است‌. از این رو چاشنا به عنوان مرجع فروش انواع اسانس میوه ای مایع و پودری و رنگ های خوراکی آماده دریافت سفارش های خرید عمده در کارخانجات و مراکز تولیدی می باشد.
جهت مشاوره در زمینه خرید آنلاین و عمده تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما