فروش فوق العاده دستگاه های اسانس گیری

با راه اندازی خط تولید دستگاه های تهیه اسانس مجموعه چاشنا مفتخر است، فروش فوق العاده دستگاه های اسانس گیری را به اطلاع تولید کنندگان محترم برساند.

ضرورت استفاده از دستگاه های اسانس گیری

ایران کشوری با آب و هوای چهار فصل به طور طبیعی بستر رشد بسیاری از گیاهان دارویی می باشد. اسانس هایی همچون اسانس گل محمدی، اسانس مرزه خوزستانی و اسانس آویشن شیرازی منحصرا در ایران تولید می گردند. به دلیل شرایط اب و هوایی منحصر به فرد در هر سال درصد ماده موثره اسانس های طبیعی متغیر بود. بهتر است فاصله زمانی از برداشت تا تا استخراج اسانس کوتاه باشد. هر قدر زمان فرآوری کوتاه تر باشد درصد ماده موثره بیش تری در گیاه حفظ می گردد. به همین دلیل بهتر است که در دستگاه های اسانس گیری در فاصله کوتاهی از مزرعه پرورش گیاه مورد نظر قرار داشته باشد.

فروش فوق العاده دستگاه های اسانس گیری

خصوصیات دستگاه های اسانس گیری

برخی از ویژگی های مشترک میان انواع مختلف دستگاه های اسانس گیری عبارتند از:

  1. دستگاه ها ساخته شده از استیل 304 هستند.
  2. داری قابلیت تولید عصاره، اسانس و عرق دو آتیشه در یک دستگاه مهیا می باشد.
  3. دارای دوش شستن مخزن می باشند.
  4. دیگ ها توانایی تحمل حرارت مستقیم را دارند.
  5. دارای همزن از کف می باشند.
  6. سبد ثانویه کوچکتر امکان اسانس گیری در حجم پایین تر را مهیا ساخته است.

خصوصیات دستگاه های اسانس گیری

فروش فوق العاده دستگاه های اسانس گیری

به دنبال توسعه خط تولید مجموعه چاشنا طرح فروش فوق العاده دستگاه های اسانس گیری را برای مدت کوتاهی اجرا خواهد کرد. در این طرح متخصصین طراحی صنعتی به شما مشاوره رایگان عرضه خواهند کرد. علاوه بر این با توجه به بودجه شما امکان طراحی و ساخت دستگاه های جانبی در کنار دستگاه استخراج اسانس نیز وجود دارد. پیشنهاد می شود به منظور دریفات اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع دستگاه های استخراج اسانس با کارشناسان گروه چاشنا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما