بازار طعم و مزه ایران
خانه / اسانس زنجبیل / طعم دهنده طبیعی زنجبیل محلول در آب

طعم دهنده طبیعی زنجبیل محلول در آب

با توجه به افزایش و استقبال از داروهای گیاهی امروزه اکثر صنایع غذایی از طعم دهنده طبیعی زنجبیل محلول در آب به صورت مستمر و ثابت استفاده می کنند.چاشنا در زمینه فروش طعم دهنده طبیعی زنجبیل محلول در آب را با بهترین قیمت اسانس زنجبیل ارائه نموده است.

مشخصات اسانس زنجبیل

روغن یا اسانس زنجبیل را می توان در بازه ی رنگ زرد ملایم تا رنگ بنفش تیره در نظر گرفت. که به مرور زمان تیره رنگ می شود. این اسانس یا روغن دارای بوی قوی و نافذ, طعمی  تند، تلخ، ملایم و گس می باشد.

بخشی از خواص طعم دهنده طبیعی زنجبیل محلول در آب

همانطور که اطلاع دارید طعم دهنده طبیعی زنجبیل یک اسانس بسیار گرم است که برای مشکلات گوارشی و تهوع در زمان بارداری و  بیماری های صبحگاهی یا حالت تهوع در سفر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین تاثیر بسزایی در درمان سرماخوردگی و آنفلوآنزا دارد. به خصوص در درمان مشکلات ریوی و درد روماتیسمی مفید واقع شده است. از اسانس زنجبیل می توان جهت درمان کبودی های پوست از آن نهایت استفاده را کرد.

از دیگر خواص درمانی اسانس زنجبیل می توان به کاربرد ان در مواردی به عنوان ضد درد، ضد عفونی کننده، ضد باکتری، سرماخوردگی،ضد اسپاسم, ضد سرفه، دفع ادرار، درمان تبخال، ملین، تحریک کننده و تقویت کنندگی معده اشاره کرد.

موارد استفاده از طعم دهنده زنجبیل محلول در آب

  • تهیه ی استیک
  • تولید سس
  • به عنوان چاشنی

شیرینی پزی

  • محصولات لبنی
  • تولید آب میوه و نوشیدنی
  • تولید عرقیجات
  • داروهای گیاهی
  • و…..

فروش اسانس زنجبیل و انواع اسانس در چاشنا

مجموعه ی عطر و طعم چاشنا یکی از شرکت های بزرگ تولید کننده انواع اسانس های گیاهی طبیعی می باشد. همچنین این شرکت نماینده ی واردات بخش عظیمی از طعم دهنده های سیمرایز می باشد. ما  تولید و فروش اسانس زنجبیل صادراتی را به صورت استاندارد و با بهترین دستگاه های روز دنیا ارائه می دهیم.

جهت تهیه ی محصول فوق و سایر محصولات چاشنا شامل طعم دهنده های صنایع غذایی و اسانس های صنایع بهداشتی با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با واحد فروش تماس بگیرید:
واحد فروش و پشتیبانی
حسین اسدی-کارشناس فروش: 09129746280
خانم مقصودی-پشتیبانی: chashna_support@
پست الکترونیکی:info.sareosare@gmail.com

مطلب پیشنهادی

مرکز تولید و صادرات اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت

مجموعه چاشنا به عنوان مرکز تولید و صادرات اسانس بابونه آلمانی با بهترین کیفیت اقدام …

کانال تلگرام