مرکز تولید طعم دهنده های جدید صنایع اسنک

با افزایش مصرف تنقلاتی نظیر چیپس و اسنک اکثر تولیدکنندگان در پی ایجاد تنوع طعم و مزه در محصولات خود هستند.چاشنا یکی از مراکز تولید و توزیع طعم دهنده های جدید صنایع اسنک می باشد.اگر طرفدار تنوع و افزایش فروش محصولات خود هستید در ادامه نمونه های متفاوت و جدید طعم دهنده های صنایع اسنک مشاهده کنید.

طعم دهنده های جدید صنایع اسنک

مواد تشکیل دهنده اسنک و تنوع در طعم

در بازار محصولات غذایی نظیر صنایع چیپس و اسنک با افزایش جذب مشتری، رونق تولید در محصولات با به کارگیری طعم دهنده های جدید صنایع اسنک افزایش چشم گیری داشته است. از آنجاییکه افزایش فروش بسته به افزایش تنوع و طعم های جدید است. شرکت چاشنا با قابلیت طراحی طعم دهنده های جدید طبق سلیقه های مشتری طعم های منحصر بفرد و جدید مربوط به این صنعت را به تولید کنندگان این صنعت عرضه می کند.

در ادامه می توانید با انواع طعم های جدید این عرصه آشنا شوید و با به کارگیری این طعم ها در محصولات خود تفاوت میزان فروش و کیفیت عطر و بو را احساس کنید.

تقریبا می توان گفت مواد اولیه همه اسنک های تولید شده در بازار، از موادی یکسان و مشابه تشکیل می شود. مواد پایه تولید اسنک شامل آرد ذرت و برخی اوقات پودر سیب زمینی می باشد. که البته در رابطه با چیپس که از برگه های ورقه ای و نازک سیب زمینی تهیه می شود متفاوت است.

دلیل تفاوت در طعم و ظاهر اسنک ها چیست؟

از عوامل اصلی که موجب تفاوت عمده در طعم اسنک ها می شود. نوع ادویه ها، رنگ های خوراکی و اسانس های مختلف به کاررفته در آن می باشد. البته این تفاوت ها نمیتواند عاملی برای برتری برخی برندهای اسنک نسبت به انواع دیگر باشد. برخی تولیدکنندگان جهت ایجاد تنوع در اسنک های تولیدشده خود اقدام به ایجاد تغییر شکل اسنک ها، از قالب های متفاوتی و جدیدی استفاده می کنند. بنابراین شکل نهایی دستخوش تغییراتی جالب و جدید در ظاهر می شود. اینگونه علاوه بر تغییر در طعم و رنگ می توان با تغییر شکل نظر مشتری های بیشتری را با سلیقه های مختلف جلب نمود.

انواع طعم دهنده های جدید صنایع اسنک

طعم دهنده جدید موزی ویژه چیپس

طعم دهنده پیاز و خامه

طعم دهنده لیمو

طعم دهنده پنیری

طعم دهنده کچاپ

طعم دهنده پیاز جعفری

طعم دهنده دودی

طعم دهنده های جدید صنایع اسنک

چهت مشاوره در زمینه ایجاد تنوع در محصولات خود و کسب اطلاع از طعم دهنده های جدید صنایع اسنک با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

4

  1. برای مغزیجات هم میشه از طعم دهنده موزی ویژه چیپس استفاده کرد؟ طعم جالبی میشه به نظرم😋

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما