قیمت فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

قیمت فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی بسته به نوع طعم دهنده و ویژگی های هر محصول متغیر می باشد. جهت اطلاع از قیمت ها با کارشناسان چاشنا در ارتباط باشید.

چرا از غذای پت استفاده کنیم؟

اگر در خانه خود از حیوانات خانگی مراقبت می کنید لازم است که منابع غذایی متعدد و با کیفیتی را در اختیار حیوان قرار دهید. حیوانات خانگی به پروتئین، اسیدهای چرب، ویتامین ها، مواد معدنی و فیبرها احتیاج دارند. منبع پروتیئن با کیفیت تر برای تغذیه انواع حیوانات خانگی پروتیئن های حیوانی نظیر انواع گوشت های قرمز و سفید می باشد.

با توجه به قیمت بالای محصولات گوشتی، پروتئین های گیاهی مانند سویا به عنوان جایگزین منبع پروتئین غذای حیوانات به کار می رود. به دنبال ایجاد این تغییرات غذای تولید شده فاقد عطر تحریک کننده ای برای حیوان می باشد و حیوان تمایلی برای استفاده از آن ندارد. از این رو تولید کنندگان محترم با استفاده از طعم دهندهای غذای پت باعث افزایش اشتها و تمایل حیوان به مصرف ماده غذایی می شوند.

قیمت فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

بهترین طعم دهنده های غذای پت

طعم دهنده های صنایع گوشتی مورد پسند حیوانات نیز می باشد. اما از آن جایی که بهتر است فرمولاسیون اختصاصی برای هر حیوان در مواد غذایی آن استفاده شده باشد، طعم دهنده غذای پت با کد های اختصاصی برای حیوانات تولید و عرضه شده اند. بهترین این طعم دهنده ها عبارتند از:

قیمت فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

قیمت فروش عمده طعم دهنده غذای حیوانات خانگی

عوامل زیادی مانند کیفیت مواد اولیه، فرم فیزیکی و عطر و طعم محصول بر قیمت فروش عمده طعم دهنده غذا پت تاثیر گذار است. چاشنا دارای گروهی از متخصصان عطر و طعم است که با توجه به نیاز مشتری امکان طراحی و تولید طعم های سفارشی را نیز دارا می باشد. جهت هماهنگی برای خرید عمده به صورت حضوری یا آنلاین با کارشناسان چاشنا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما