قیمت انواع اسانس پودری

جهت کسب اطلاع از قیمت انواع اسانس پودری در مجموعه چاشنا با کارشناسان فروش شرکت تماس حاصل فرمایید. اسانس پودری در بسته های ۲۰کیلویی و با نازلترین قیمت عرضه می گردد.

قیمت انواع اسانس پودری

علت استفاده از انواع اسانس پودری شبه طبیعی

طعم دهنده های مصنوعی در یک محیط آزمایشگاهی کنترل شده تولید می شوند در حالی که طعم های طبیعی به شدت کنترل نمی شوند.

طعم های مصنوعی به صورت شیمیایی سنتز می شوند. طعم‌های مصنوعی ممکن است از مواد شیمیایی کاملاً مصنوعی و همچنین حاوی مواد شیمیایی طبیعی و یا مشابه طبیعت باشند. اتیل وانیلین و اتیل مالتول پرمصرف ترین مواد شیمیایی مصنوعی هستند. این مواد شیمیایی از بسیاری جهات شبیه وانیلین و مالتول مشابه طبیعت هستند، اما اتیل وانیلین مصنوعی چهار برابر قوی‌تر از وانیلین است، در حالی که اتیل مالتول مصنوعی هفت برابر قوی‌تر از مالتول است .

با افزایش قدرت عطر، میزان استفاده کاهش می یابد. طعم دهنده های مصنوعی هم کمتر استفاده می شوند و هم ارزان هستند. آنها در برابر درجه حرارت بالا مقاومت بیشتری هم نسیت به طعم دهنده های طبیعی دارند. اسانس های میوه ای عمدتا از جمله اسانس های پرطرفدار و پرکاربرد هستند که اکثرا آنها را می شناسند.

تولیدکنندگان دیگر مخالف استفاده از طعم دهنده های مصنوعی در غذاها نیستند. به همین دلیل است که تولید و عرضه می شوند. تنها دغدغه ما استفاده درست از این محصولات است.

از طرفی قیمت بصرفه و اقتصادی طعم دهنده های شبه طبیعی نسبت به طبیعی دلیل عمده مصرف و خرید این نوع طعم دهنده می باشد.

قیمت انواع اسانس پودری

قیمت انواع اسانس پودری

قیمت انواع اسانس پودری و مایع در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا با توجه به نرخ ارز مابین ۴۰۰ الی ۵۰۰ هزارتومان عرضه می شود. اسانس های پرکاربرد و پرفروش این مجموعه که جهت خرید به تولیدکنندگان پیشنهاد می شود.شامل موارد زیر است :

اسانس های میوه ای 

اسانس قهوه

اسانس کاپوچینو

اسانس کارامل

اسانس هندوانه

اسانس فندق

و…

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما