فروش طعم دهنده طبیعی دارچین

خرید و فروش طعم دهنده طبیعی دارچین و انواع تک طعم به صورت عمده در شرکت چاشنا ارائه می گردد. چاشنا با ارائه نمونه های مختلفی از طعم های پودری در عین حفظ کیفیت بهترین طعم و مزه را به محصولات شما می بخشد.

فروش طعم پودری دارچین

طعم های پودری در واقع همان طعم دهنده هایی هستند که پایه طبیعی دارند و تقریبا شبیه به ادویه ها هستند ولی همان ادویه خالص نخواهند بود. درواقع تفاوت این محصولات با ادویه این هست که پایه ادویه ای دارند ولی موارد دیگه ای هم به نسلت‌ پایه اصلی یعنی همون ادویه بهشون اضافه می‌شود. این موارد شامل اولئورزین ها می باشد.

فروش طعم دهنده طبیعی دارچین

به عنوان مثال پودر فلفل سیاه طبیعی یا فلفل سیاه پودری شده حاصل ترکیب مفیدی از  فلفل سیاه پودری طبیعی همراه با اولئورزین ها است.

تفاوت  تک طعم با ادویه این هست که تکم طعم طعم دهی بیشتری نسبت به ادویه های معمولی دارد و در عین حال میزان آلودگی به مواردی مانند میکروب و فاسد شدن‌ نیز در آن ها کمتر است.

از نظر اقتصادی از گزینه های مثمر ثمر و به صرفه تر از ادویه ها هستند چون در تمام طول سال قابل دسترسی هست. علاوه بر این باید گفت که ادویه ها ممکن است دوز مصرفی متفاوتی داشته باشند ولی تک طعم با یک طعم دهی ثابت قابل استفاده است.

تک طعم ها به صورت پودری هستند و در صنایع زیر قابل استفاده هستند.

  • لبنیات
  • گوشت
  • اسنک
  • سوپ های نیمه آماده

و…

فروش طعم دهنده طبیعی دارچین

فروش طعم دهنده طبیعی دارچین

فروش طعم دهنده طبیعی دارچین به تولیدکنندگان با هدف افزایش تولید در حین حفظ نمودن سلامت محصولات با توجه به طبیعی بودن این محصول انجام می گردد.

لیست تک طعم ها شامل موارد زیر می باشد:

برای ثبت سفارش و خرید عمده هریک از موارد بالا با مشاوران فروش چاشنا در ارتباط باشید.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما