مرجع فروش عمده ویتامین B3

مرجع فروش عمده ویتامین B3 اقدام به ارائه انواع ویتامین های پودری و طعم دهنده های مجاز خوراکی نموده است. مجموعه چاشنا آماده همکاری با مراکز مرتبط و ارائه مشاوره در این زمینه می باشد.

نیاسینامید چیست؟

نیاسین آمید نوعی ویتامین B3 (نیاسین) است – یکی از هشت ویتامین B موجود در بدن شما که برای سلامتی بدن به آن نیاز دارد.

ویتامین B3 در تبدیل غذایی که می خورید به انرژی قابل استفاده نقش حیاتی دارد و به سلولهای بدن کمک می کند تا واکنشهای شیمیایی مهمی را انجام دهند.

از آنجا که محلول در آب است، بدن شما این ویتامین را ذخیره نمی کند، به همین دلیل شما باید روزانه اسید نیکوتینیک یا نیاسینامید بخورید.

ویتامین B3 به طور کلی به عنوان نیاسینامید در محصولات حیوانی مانند گوشت و مرغ و همچنین اسید نیکوتینیک در غذاهای گیاهی مانند آجیل، دانه ها و سبزیجات سبز یافت می شود.

ویتامین B3

بسیاری از محصولات دانه ای تصفیه شده، از جمله غلات، همچنین با نیاسینامید غنی شده اند.

بدن شما همچنین می تواند از تریپتوفان، اسید آمینه موجود در بیشتر غذاهای پروتئینی، ویتامین B3 ایجاد کند .

با این حال، تبدیل تریپتوفان به ویتامین B3 ناکارآمد است، زیرا تولید فقط 1 میلی گرم ویتامین B3 به 60 میلی گرم تریپتوفان نیاز دارد.

از نظر تاریخی، ویتامین B3 ویتامین PP نامیده می شد، مخفف کلمه پیشگیری از پلاگر.

این به این دلیل است که کمبود ویتامین B3 یا تریپتوفان منجر به بیماری به نام پلاگرا می شود که با چهار D مشخص می شود – اسهال، درماتیت، زوال عقل و در صورت عدم درمان، مرگ.

پلاگرا در کشورهای پیشرفته مانند آمریکای شمالی و اروپا نادر است، اما بیماری هنوز در برخی از کشورهای در حال توسعه شایع است.

نیکوتینیک اسید و نیاسینامید هر دو می توانند پلاگر را درمان کنند، اما بیشتر نیاسینامید ترجیح داده می شود زیرا با عوارض جانبی کمتری مانند برافروختگی پوست همراه است.

انواع و فرم های مکمل ویتامین B3

ویتامین B3، به صورت اسید نیکوتینیک یا نیاسینامید و به صورت مکمل یا به تنهایی یا در کنار سایر ویتامین ها و مواد معدنی در دوزهای مختلف از 14 تا 1000 میلی گرم در هر وعده در دسترس است.

این ویتامین همچنین در مکمل های B کمپلکس موجود است که حاوی تمام هشت ویتامین B است.

برخی از مکمل های حاوی ویتامین B3 فقط نیاسین را ذکر می کنند، اما اکثر مکمل ها فرم نیاسین را به عنوان اسید نیکوتینیک یا نیاسینامید مشخص می کنند.

نیاسینامید ممکن است در مکمل های قبل از تمرین وجود داشته باشد، اما اسید نیکوتینیک، باعث برافروختگی پوست می شود.
برای مراقبت از پوست، نیاسینامید غالباً در لوسیون های مرطوب کننده صورت یا محصولاتی که برای درمان آکنه یا روزاسه به بازار عرضه می شود، موجود است.

انواع و فرم های مکمل ویتامین B3

مرجع فروش عمده ویتامین B3

اگر قصد خرید اینترنتی از مراکز و مرجع فروش عمده ویتامین B3 را دارید، شرکت چاشنا آماده فروش عمده با بهترین قیمت و تخفیف مناسب به خریداران و تولیدکنندگان می باشد. جهت کسب اطلاعات تکمیلی در مورد سایر محصولات با کارشناسان بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما