نمایندگی فروش طعم دهنده شیرین در ایران

مجموعه عطر و طعم چاشنا به عنوان نمایندگی فروش طعم دهنده شیرین در ایران فعالیت دارد.  فروش طعم دهنده های جدید صنایع چیپس و اسنک و فروش انواع اسانس های خوراکی و صنایع غذایی از خدمات این مجموعه می باشد‌. خریداران گرامی می توانند جهت دریافت مشاوره و خرید انواع طعم دهنده ها با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

طعم دهنده شیرین

فرآیند طعم دهی به فرآورده های غذایی

یکی از روش های طعم دادن به چیپس های پخته و سرخ شده افزودن یک طعم دهنده با کیفیت و مرغوب به محصول قبل از فرآیند حرارت دادن است. مشکلات متعددی با این تکنیک به دلایل مختلف ایجاد می شود. بسیاری از طعم ها برای میان وعده های سنتی مانند لبنیات از نظر حرارت پایدار نیستند و طعم دهنده طعم خود را از دست می دهد. در فرآیندهای تولید با حرارت بالا مانند پخت، بدون در نظر گرفتن طعم و مزه از شدت طعم کاسته می شود و ویژگی های حسی تغییر می کند.

در این مرحله از طعم دهی زمان، اضافه شدن دو نوع طعم بسیار متفاوت را ایجاد می کند. طعم دهنده های پودری نظیر طعم دهنده شیرین به صورت پاشیدن در مراحل آخر اضافه شده و به ثبات طعم محصول و تازگی آن کمک می کند. اضافه کردن طعم دهنده ها در مرحله پخت و ابتدایی به ایجاد طعم اولیه می رسد. وقتی از طعم دهنده های مایع در زمان پخت استفاده می کنید، طعم دهی بسیار کندتر می شود و به مصرف کننده یک درک طعم خیلی ضعیف می دهد.

طعم دهنده شیرین

نمایندگی فروش طعم دهنده شیرین در ایران

با توجه به افزایش مصرف و تمایل افراد به میان وعده ها نظیر چیپس و اسنک و غلات حجیم شده تنوع در طعم و خلق طعم های جدید از اهداف اصلی تولیدکنندگان است. طعم و مزه قبل از شکل ظاهری محصول توجه مصرف کننده را جلب می کند‌ از این رو تولیدکنندگان باید به نوع طعم دهنده و کیفیت آن توجه بیشتری داشته باشند. طعم دهنده شیرین با خلق طعم شیرین در محصولاتی مانند اسنک و چیپس یک طعم جدید و تازه برای مصرف کننده ایجاد می کند.
شرکت چاشنا به عنوان نمایندگی فروش طعم دهنده شیرین در ایران طعم های شیرین جدید برای صنعت تولید اسنک و چیپس را عرضه می کند. طعم دهنده پرتقال، طعم دهنده موز و طعم دهنده شکلات دارچین از جمله طعم های شیرین برای این محصولات هستند‌. خریداران می توانند برای دریافت مشاوره و دریافت اطلاعات تکمیلی در زمینه تخفیفات و قیمت بروز با بخش فروش در ارتباط باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما