نمایندگی فروش ویتامین B6

تولیدکنندگان و خریداران محترم می توانند جهت خرید از نمایندگی فروش ویتامین B6 به صورت عمده و اینترنتی از تخفیف ویژه ای برخوردار شوند. در مجموعه چاشنا کلیه محصولات قبل از فروش در حضور مشتری آنالیز می گردند.

آشنایی با ویتامین B6

ویتامین B6، همچنین به عنوان پیریدوکسین شناخته شده یکی از ویتامین های محلول در آب است که برای رشد مغز سالم و تقویت سیستم ایمنی بدن بسیار ضروری است. از اهمیت بالایی در کمک به بدن در تولید انتقال دهنده های عصبی مانند نوراپی نفرین، اپی نفرین، دوپامین و سروتونین برخوردار است.
هر دو فرم فعال ویتامین B6 یعنی PLP و PMP به عنوان کوآنزیم در چندین واکنش آنزیمی از جمله اسید آمینه، گلوکز و متابولیسم لیپید کمک می کند.

این ماده همچنین نقش کلیدی در گلوکونئوژنز و گلیکوژنولیز، متابولیسم مواد مغذی، سنتز و عملکرد هیستامین ها، هموگلوبین، انتقال دهنده های عصبی و همچنین در بیان ژن ها دارد.
ویتامین B6 همچنین بدن را در تجزیه مواد غذایی یعنی کربوهیدرات های پیچیده به شکل های ساده قند یعنی گلوکز، چربی ها و پروتئین ها تسهیل می کند که به نوبه خود انرژی لازم را برای انجام فعالیت های مختلف بدن فراهم می کند.

B6

کارکرد ویتامین B6 در بدن

اولین بار ویتامین B6 توسط پاول جورگی، پزشک مجارستانی کشف شد، وی این ویتامین را به عنوان ماده ای کشف کرد که قادر به درمان بیماری پوستی در موش صحرایی است (یعنی درماتیت آکروودینیا)

ویتامین B6 یک ترکیب عصبی قوی است که برای سنتز انتقال دهنده های عصبی بسیار ضروری است. همچنین برای رشد، تقویت و عملکرد مناسب مغز، اعصاب، پوست و سایر قسمتهای بدن لازم است.

چندین نوع تحقیق نشان می دهد که ویتامین B6 برای درمان مشکلات قلبی، اعتیاد به الکل، آب مروارید، آب سیاه، درد دیابتی، سندرم مخچه (نوعی آسیب مغزی)، زخم های شانکر، بیماری حرکتی، بیماری کلیوی، ایدز و مشکلات قاعدگی بسیار ضروری است.

ویتامین B6 معمولاً به دلیل تقویت ایمنی بدن، بهبود عملکرد ورزشی و قدرت عضلانی، جلوگیری از بیماری کلیوی در بیماران دیابتی نوع 2 و سرطان دهانه رحم توسط افراد مصرف می شود.

ویتامین B6

خرید از نمایندگی فروش ویتامین B6

در صورت تصمیم به خرید بهترین نمونه های ویتامین های پودری با تایید میزان خلوص و امکان انجام آنالیز شما می توانید جهت خرید از نمایندگی فروش ویتامین B6 و انواع دیگر ویتامین های این گروه نظیر نیاسین، تیامین،اسید پانتونتیک و غیره به صورت عمده با مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما