نمایندگی فروش عمده صمغ وشا

مجموعه چاشنا به عنوان نمایندگی فروش عمده صمغ وشا در سرتاسر کشور فعالیت می کند. ضمن این که امکان خرید آنلاین برای تولیدکنندگان محترم فراهم می باشد.

تولید صمغ وشا

گیاه وشا بومی ایران و هند است. در ایران در نواحی مرکزی به آسانی می روید. در اثر ایجاد خراش بر روی ریشه گیاه و یا دمبرگ ها و ساقه های آن صمغ به تدریج خارج می شود. صمغ در واقع شیره آوند آبکش است که از محل خراش به تدریج خارج شده و شیری رنگ می باشد. این شیره آوندی با از دست دادن رطوبت خود رنگ تیره تری پیدا کرده و سخت و شکننده می شود. صمغ وشا در معرض حرارت و رطوبت بالا نرم می شود. صمغ وشا با آب تشکیل یک امولوسیون شیری رنگ را می دهد. در اواخر خرداد تا اوایل مرداد ماه در سال آخر عمر گیاه بهترین زمان برداشت شیره آوندی است.

نمایندگی فروش عمده صمغ وشا

کاربردهای دارویی صمغ وشا

  1. صمغ وشا یا گام آمونیاک با ارزش ترین محصول تولید شده این گیاه است که در صنعت داروسازی کاربرد دارد.
  2. داروهای تولید شده در کاهش التهابات گوارشی موثر هستند.
  3. داروهایی که در تولید آن ها از صمغ وشا استفاده شده است در کاهش التهابات تنفسی و بیماری هایی نظیر برونشیت و احتقاق ریه کاربرد دارند.
  4. استفاده از صمغ وشا در صنایع شیرینی پزی نیز مرسوم می باشد.
  5. در تولید رنگ و ترکیبات پاک کننده نیز از صمغ وشا استفاده می گردد.

نمایندگی فروش عمده صمغ وشا

نمایندگی فروش عمده صمغ وشا

گروه چاشنا نمایندگی فروش عمده صمغ وشا را در ایران دارد. صمغ های درمانی موجود در این مجموعه همگی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و قابلیت استفاده در صنعت داروسازی را دارند. با توجه به درصد خلوص صمغ تهیه شده و نیاز مشتریان محترم قیمت گذاری این صمغ متغیر می باشد. از این رو پیشنهاد می شود جهت دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص انواع صمغ ها و اسانس های طبیعی با کارشناسان مجرب در گروه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما