فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین

فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین به صورت اختصاصی توسط مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا انجام می گیرد. چاشنا عرضه کننده انواع صمغ و اسانس دارویی می باشد.

انواع صمغ باریجه

صمغ باریجه دارای دو نوع اصلی می باشد که عبارتند از:

  • نرم
  • سخت

به صورت کلی صمغ نرم به رنگ قهوه ای تیر با عطر و بویی تند است. زمانی که ساقه یا ریشه باریجه توسط نیش حشرات و یا سایر عوامل فیزیکی دچار شکاف شود شیره آوندی به تدریج از محل سوراخ خارج می شود. در ابتدا این صمغ ها دارای رنگ روشن تر و بافت نرم تری هستند که با مرور زمان و قرار گرفتن در معرض اکسیژن هوا اکسیده شده و بافت سفت تر و رنگ تیره تری پیدا می کنند.

صمغ باریجه سخت نیز به دو صورت دانه ای و توده ای وجود دارد. صمغ سخت ناشی از خشک شدن قطرات صمغ اشکی به دست می آید. صمغ باریجه سخت توده ای نیز از تجمع قطرات صمغ بر روی یک سطحی از ساقه یا خاک به صورت یک توده بدون شکل ایجاد می شود. صمغ توده ای دارای ناخالصی و آلودگی بیش تری است و رنگ تیره تری نیز دارد.

فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین

ترکیبات موثره صمغ باریجه

درصد خلوص صمغ استحصال شده یکی از اصلی ترین شاخص های کیفیت این محصول می باشد. ترکیبات موثره موجود در اسانس های دارویی و صمغ ها نظیر صمغ وشا بسیار دارای اهمیت می باشند. ترکیبات فیتوشیمیایی غالب موجود در باریجه شامل بتاپینن، آلفا پینن و آلفا توجن می باشد. که میزان این ترکیبات فیتوشیمیایی با مقدار ذکر شده در منابع استاندارد سنجیده شده و کیفیت صمغ و اسانس باریجه را تعیین می کند.

فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین

فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین

امروزه با توجه به گسترش و رشد کسب و کارهای اینترنتی تمایل مردم به خریدهای اینترنتی افزایش یافته است. از این رو شما می توانید به مجموعه تولید بازرگانی چاشنا به عنوان یک منبع معتبر برای فروش عمده صمغ باریجه به صورت آنلاین اعتماد کنید. به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی و اطلاع در رابطه با قیمت ها لطفا با کارشناسان چاشنا در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما