مرکز تولید انواع طعم دهنده های تخمه در ایران

در حالی که تخمه‌های آفتابگردان به‌عنوان یک میان‌وعده پرطرفدار در صنایع غذایی شناخته می شود مرکز تولید انواع طعم دهنده‌های تخمه در ایران طعم های جدیدی را ارائه کرده است.
طعم دهنده‌ های تخمه اغلب برای افزایش جذابیت و متمایز کردن محصول به آن اضافه می شوند. گلپر و لیمو یکی از رایج ترین طعم دهنده‌های است. فرآیند طعم دهی خشکبار و آجیل می تواند تأثیر زیادی در بازدهی فروش و بازارپسندی محصولات ایجاد کند. با ایجادی طعمی لطیف و جدید در مغزیجات می توان طعم تقریبا ناپسندی خامی را حذف و طعم های مطبوع و پرطرفدار را جایگزین کرد.

فروش طعم دهنده پودری ویژه تخمه

عطر و طعم برخی ادویه ها و گیاهان مانند جعفری، پودر پیاز یا گلپر می توانند تاثیر منحصربفردی بر طعم و مزه تخمه آفتابگردان بگذارد.
ما در مجموعه چاشنا به عنوان مرکز تولید انواع طعم دهنده های تخمه در ایران طعم‌های پرطرفدار و محبوب را برگزیدیم. پس از انتخاب طعم های منتخب و جذاب آنها را به تولیدکنندگان محصولات پرطرفدار ارائه دادیم.
تولیدکنندگان پس از ترکیب طعم دهنده های خاص و منتخب با تولیدات غذایی خود تفاوت در میزان فروش و بازدهی بالا را تجربه کردند.
یکی از این محصولات پرمصرف و در عین حال مفید به عنوان میان وعده مغزیجات به ویژه تخمه آفتابگردان و خشکبار می باشد.
ترکیبی از طعم های منحصربفرد با مغز تخمه آفتابگردان هر مصرف کننده‌ای را به وجد می آورد و تشویق به خرید دوباره آن می‌کند.
برای تخمه آفتابگردان و خشکبار بیش از ۱۰ نوع طعم دهنده مختلف ارائه شده که هر فردی را راغب به امتحان آن می‌کند.
طعم های موجود برای هر خلق و خویی در هر سنی از بزرگسال تا کودک جذاب است‌. بنابراین می‌توانید طعم های ما را بررسی کنید، چند طعم متنوع را انتخاب کنید و سعی کنید دانه آفتابگردان و سایر مغزیجات خود را به طعم‌های چاشنا آغشته کنید و منتظر نتایج مثبت در فروش خود باشید.

مرکز تولید انواع طعم دهنده های تخمه در ایران

 

معرفی انواع طعم های تخمه آفتابگردان

از آنجایی که تخمه و خشکبار یکی از میان وعده ها یا تنقلات سالم و طبیعی افراد است تنوع طعم در زمان تولید نیز مورد توجه قرار می گیرد. از این رو مجموعه عطر و طعم چاشنا که یکی از مرکز تولید انواع طعم دهنده های تخمه در ایران شناخته می شود اقدام به عرضه طعم های متنوع نموده است. چنانچه شما نیز از تولیدکنندگان تخمه ها، مغزیجات طعم دار در ایران هستید می توانید با کمی تنوع در طعم و مزه به فروش چندبرابری محصولات خود برسید. لازم به ذکر است که از این طعم دهنده ها برای طعم دار کردن پاپ کورن و آجیل نیز استفاده می شود.
نمونه‌های مختلف از طعم های ویژه تخمه و مغزیجات در تصویر زیر ارائه شده است.

مرکز تولید انواع طعم دهنده های تخمه در ایران

در صورت تمایل به خرید عمده هریک از طعم دهنده های فوق می توانید با تکمیل فرم مندرج در سایت درخواست خرید خود را ثبت کنید. کارشناسان فروش چاشنا با شما در ارتباط خواهند بود.

9

 1. سلام حسینی هستم از تهران
  تماس گرفتم خدمتون جهت اینکه قرار بود لیست قیمت طعمهای تخمه آفتابگردون رو تو برنامه اینا ارسال کنید
  متاسفانه ارسال نکردید لطفا انجام بدید ممنون میشم…

  • سلام بله عالی هست و طعم های جدید در حال تولید و توزیع هست که مخلوطی از پیاز هست🙏🏻

  • سلام روزبخیر در رابطه با طعم دهنده ها بستگی به مردم اون شهر و سلیقه های آن ها دارد

  • سلام وقت شماهم بخیر به دلیل تفاوت در لیست های قیمت لطفا تماس بگیرید و مشخصات شغلیه خود را ثبت کنید 02147620036

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما