قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer

به منظور دریافت اطلاعات تکمیلی در ارتباط با قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer با کارشناسان مجموعه چاشنا ارتبط برقرار فرمائید.

تثبیت کننده چیست؟

بسیاری از اجزا طبیعت به طور طبیعی با یکدیگر ناسازگار هستند و در کنار یکدیگر قرار نمی گیرند. آب و روغن بارزترین مثال این مورد است. با استفاده از ترکیبات تثبیت کننده می توان این مواد را در کنار هم قرار داد و ترکیباتی نظیر سس ها، بستنی و مارگارین ها را تولید نمود. ترکیبات تثبیت کننده جز افزدونی های مجاز خوراکی مانند رنگ های خوراکی که در حین تولید اضافه می شوند، محسوب می شوند.

هدف اصلی استفاده از تثبیت کننده یا Stabilizer ایجاد بافت یکنواخت در محصول تولید شده و جلوگیری از جداسازی اجزا تشکیل دهنده محصول می باشد. علاوه بر این استفاده از تثبیت کننده ها قوام مطلوبی به محصول تولید شده می دهد. اطمینان از یک سطح صاف، بافتی خامه‌ای و احتباس کامل آب در محصول نهایی تولید شده مستقیما از کیفیت تثبیت کننده مورد استفاده تاثیر می پذیرد.

قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer

آینده تثبیت کننده یا Stabilizer

صنعیت تولید مواد غذایی در دنیا به سمت تولید محصولات کاملا طبیعی با حداقل مواد نگه دارنده و افزودنی پیش می رود. از این رو تثبیت کننده های طبیعی نسبت به مواد صنعتی از محبوبیت بالاتری برخوردار می باشند. به دنبال آن برچسب سلامت محصول نیز بر محصولات تولید شده نیز قابل استفاده می باشد. صمغ های گیاهی ترکیباتی فاقد کالری هستند که از آن ها برای تولید محصولات غذایی رژیمی با کالری پایین می توان استفاده نمود. همچنین صمغ های گیاهی فاقد گلوتن بوده و برای تولید محصولات مورد استفاده گیاه خواران نیز مناسب می باشد.

قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer

قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer

قیمت تثبیت کننده یا Stabilizer مستقیما از برند تولید کننده و کیفیت مواد مورد استفاده آن تاثیر می پذیرد. به منظور دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات محصول با کارشناسان فروش در مجموعه چاشنا ارتباط برقرار فرمائید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما