مرجع فروش اینترنتی ویتامین B5

چاشنا یکی از مراکز فروش و وارد کننده انواع ویتامین، طعم دهنده و همچنین مرجع فروش اینترنتی ویتامین B5 جهت رفاه حال مشتریان گرامی فروش اینترنتی را آغاز نموده است‌. جهت سفارش و خرید عمده محصولات تماس حاصل فرمایید.

کارکرد ویتامین B5 برای بدن

ویتامین B5 یا اسید پانتوتنیک نقش بسزایی در تبدیل انرژی برای فعالیتهای مختلف بدن دارد. همچنین در تبدیل دیگر ویتامین های گروه B به فرم های قابل قبول بدن نقش مهمی دارد.

ویتامین B5 یک آنتی اکسیدان قوی و یک ترکیب عصبی است که به تقویت سیستم ایمنی بدن و عملکردهای عصبی کمک می کند. همچنین در سوخت و ساز چربی و کاهش سطح استرس موثر می باشد.

ویتامین B5 در درمان آلرژی، اعتیاد به الکل، طاسی، اوتیسم، سندرم سوزش پا، عفونت های مخمری، نارسایی قلبی، سندرم تونل کارپ، ورم ملتحمه، اختلالات تنفسی، آسم، اختلال نقص توجه – بیش فعالی (ADHD)، بیماری سلیاک، کولیت، تشنج و سیستیت مفید واقع می شود.

ویتامین B5

این ویتامین یک نقش محوری در درمان افسردگی، درد عصب دیابتی، تقویت عملکرد سیستم ایمنی بدن، حفظ سطح قند خون، اصلاح عملکرد ورزشی، درمان عفونت زبان، موهای خاکستری، شوره سر، سردرد، بیش فعالی، بی خوابی، تحریک پذیری، افت فشار خون، مالتیپل اسکلروزیس، دیستروفی عضلانی، گرفتگی عضلانی در پاها و چاقی دارد.

ویتامین B5 در سنتز کوآنزیم A نقش فعالی دارد و غذای مصرفی را به اسیدهای چرب و کلسترول تبدیل می کند و از این رو به سنتز اسیدهای چرب کمک می کند. همچنین برای تولید یک مولکول چربی مانند معروف به اسفنگوزین که به نوبه خود به انتقال مواد شیمیایی در سطح سلول کمک می کند، ضروری است.

علائم کمبود ویتامین B5

کاهش سطح انرژی به دلیل کمبود ویتامین B5 ممکن است باعث خستگی، تحریک پذیری و غیره شود. همچنین می تواند با کاهش سطح قند زیر نرمال باعث عدم تعادل در سطح قند شود. علائم کمبود همچنین با حالت تهوع، استفراغ، بی قراری شکم شکم، بی حسی،بیهوشی، گرفتگی عضلات و اختلالات خواب مشخص می شود.

علائم کمبود نیز در برخی از حیوانات دیده می شود که شامل مشکلات مربوط به سیستم عصبی، دستگاه گوارش و سیستم ایمنی بدن، کاهش مصرف غذا، کاهش سرعت رشد، ضایعات پوستی و تغییر در موهای بدن است.

فروش ویتامین B5

مرجع فروش اینترنتی ویتامین B5 در کشور

چاشنا به عنوان مرجع فروش اینترنتی ویتامین B5 عرضه کننده بهترین نمونه وارداتی از انواع ویتامین های پودری در صنایع غذایی می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما