مرجع فروش عمده ویتامین B9

چاشنا به عنوان کامل ترین مجموعه و مرجع فروش عمده ویتامین B9 از نظر تنوع محصولی می باشد. به منظور خرید و کسب اطلاعات تکمیلی در رابطه با انواع ویتامین با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

13 نوع ویتامین وجود دارد که برای عملکرد بدن ما به روشی سالم ضروری است. بر اساس نوع، دو نوع ویتامین وجود دارد: ویتامین های محلول در چربی و محلول در آب. ویتامین های محلول در چربی در سلول های چربی ما ذخیره می شوند، بنابراین چربی برای جذب آنها لازم است. ویتامین های محلول در آب در بدن ذخیره نمی شوند. بنابراین باید روزانه مصرف شوند.

ویتامین B9

به چند گروه تقسیم می شوند؟

ویتامین ها مهمترین مواد شیمیایی برای محافظت از سلامت انسان ها هستند. با توجه به خصوصیات عمومی آنها، به دو گروه ویتامین های محلول در چربی و محلول در آب تقسیم می شوند.

• ویتامین های محلول در چربی: ویتامین های A ، D ، E ، K

• ویتامین های محلول در آب: ویتامین های گروه C و B هستند.

ویتامین های محلول در آب

این ویتامین ها به طور طبیعی توسط بدن انسان تولید و ذخیره نمی شوند. منابع غذایی حاوی این ویتامین ها باید به طور منظم مصرف شوند. انواع ویتامین های محلول در آب عبارتند از: ویتامین C، ویتامین های گروه B. ویتامین های محلول در آب اضافی از طریق ادرار از بدن دفع می شود. ویتامین B12 تنها ویتامین محلول در آب است که می تواند در کبد ذخیره شود.

ویتامین های محلول در چربی

همانطور که از نامش پیداست ، ویتامین های محلول در چربی نوعی ویتامین هستند که از طریق بافت چربی به بدن جذب می شوند. وقتی همراه با غذاهای پرچرب مصرف می شوند ، بهتر جذب می شوند. پس از جذب در بدن ، در کبد و بافت چربی بدن ذخیره می شود. چهار نوع ویتامین محلول در چربی وجود دارد: ویتامین A، ویتامین D، ویتامین E، ویتامین K.

ویتامین های محلول در چربی عملکردهای مختلف بدن را تقویت می کنند. مکمل های ویتامین ممکن است برای افرادی که کمبود این ویتامین ها را دارند مورد نیاز باشد. با این حال، افراد باید در مصرف مکمل های حاوی این نوع ویتامین ها محتاط باشند، زیرا این ویتامین ها در بدن ذخیره می شوند و می توانند منجر به سمیت و واکنش های جانبی شوند. یک فرد سالم با رژیم غذایی مناسب و متعادل می تواند از ویتامین های محلول در چربی به میزان کافی استفاده کند.

ویتامین B9

بهترین مرجع فروش عمده ویتامین B9

اگر به دنبال بهترین و کامل ترین مرجع فروش عمده ویتامین B9 و سایر ویتامین های محلول در آب و چربی هستید. چاشنا آماده همکاری با خریداران و تولیدکنندگان محترم می باشد.
برای دریافت اطلاعات تکمیلی با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما