فروش طعم دهنده های ویژه ماءالشعیر

از آنجایی که اسانس ماءالشعیر یکی از افزودنی های مهم در انواع ماءالشعیر می باشد. مجموعه چاشنا علاوه بر تولید و عرضه انواع اسانس های گیاهی در زمینه واردات بهترین اسانس های محلول در آب ویژه نوشیدنی ها در زمینه فروش طعم دهنده های ویژه ماءالشعیر اقدام نموده است.
این مجموعه همچنین قادر است اسانس ویژه نوشیدنی ها ( آبمیوه، نوشیدنی گازدار، نوشیدنی انرژی زا، آب طعم دار، شیر طعم دار ) را به صورت ویژه به کارخانه های با تولید انبوه به فروش رساند.

طعم دهنده ماء الشعیر

مواد تشکیل دهنده ماءالشعیر و خواص آن

در اکثر کارخانجات های تولیدی ماءالشعیر از كنسانتره های طبیعی سیب به جای شكر در ماء الشعیرهای با طعم سیب استفاده می کنند.
گاهی از شربت های فروکتوز یا (قند میوه) به عنوان جایگزین شکر به کار برده می شود.
مالت موجود دراین محصولات علاوه بر مملو بودن از انواع ویتامین ها گروه B، اسیدهای آمینه و قندهای طبیعی موجب  رشد سلول های مغزی کودکان و تقویت جسمانی بزرگسالان بخصوص مادران شیرده و افزایش شیر آن ها می گردد.
در بیمارانی که ترشح اسید معده ان ها کم است و در هضم غذا مشکل دارند، آسید های آلی و pH اسیدی آن ها تاثیرات مفیدی بر این بیماران دارد.
همچنین به اندازه کافی دارای املاح مورد نیاز بدن بخصوص کلسیم و فسفر می باشد.
از آن جایی که گیاه رازک ( نوعی گیاه مصرفی در انواع ماءالشعیر) سرشار از مواد مفید برای بدن است می تواند موجب دفع رسوبات و سنگ موجود در کلیه و مجاری ادرار گردد.
همچنین ضد عفونی کننده ی خوبی برای دستگاه گوارش و درنتیجه تقویت سیستم ایمنی بدن می شود.
شاید برایتان جالب باشد که بدانید نوشیدن ماءالشعیر را به دلیل افزایش استقامت بدن، بازسازی و تأمین انرژی به ورزشکاران توصیه می کنند.

طعم دهنده ماء الشعیر

فروش طعم دهنده های ویژه ماءالشعیر در طعم های میوه ای

یکی از طعم دهنده های مورد مصرف در صنایع نوشیدنی طعم دهنده های محلول در آب هستند که عمدتا در قالب طعم دهنده های میوه ای تولید می شوند.
فروش اسانس ماءالشعیر با طعم های میوه ای یکی از خدمات چاشنا ویژه صنایع نوشیدنی می باشد.
دراین راستا مجموعه چاشنا با ارائه برند های معتبر جهان نظیر Destilla ، symrise و Givaudan طعمی تازه و دلچسب از میوه ها را در محصولات شما تداعی می کند.
محصول فوق اسانس ویژه نوشیدنی ها ( آبمیوه، نوشیدنی گازدار، نوشیدنی انرژی زا، آب طعم دار، شیر طعم دار و … ) نیز می باشد.
شما می توانید اطلاعات بیشتر دررابطه با فروش طعم دهنده های ویژه ماءالشعیر و خرید اسانس محلول در آب با طعم های میوه ای و… را از کارشناسان فروش چاشنا بخواهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما