خرید عمده اسانس شوکوریچ سیمرایز

مجموعه چاشنا پیشرو در واردات و فروش اسانس شکلات شوکوریچ خوراکی با بهترین کیفیت و قیمت مناسب برای تولیدکنندگان و خریداران محترم می باشد جهت خرید عمده اسانس شوکوریچ سیمرایز و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران فروش شرکت تماس حاصل فرمایید.

معرفی اسانس شکلات شوکوریچ

اسانس شکلات شوکوریچ سیمرایز یکی دیگر از طعم دهنده های باکیفیت و با صرفه است که از سری طعم های جذاب و جدید شکلات و کاکائو است.
این طعم دهنده خوراکی با خلق طعم  و مزه شیرین شکلات در محصولات خوراکی و صنایع مختلف همچون کارخانه های صنایع غذایی مانند شکلات ، کیک و کلوچه، ژله، آب نبات، دسر و همچنین انواع تولیدات و فرآورده های نانوایی و قنادی  همچون کیک و شیرینی بسیار پر کاربرد دارد.
این محصول با قابلیت کمترین دوز مصرفی در محصولات، از نظر اقتصادی بسیار بصرفه و بازدهی بالایی دارد. این اسانس مایع با قابلیت حلالیت در آب و روغن از طعم دهنده های پرطرفدار در محصولات بستنی سازی نیز می باشد که امروزه طرفداران خاص خودش را پیدا کرده است.

بی شک، از آنجاییکه شکلات از پر طرفدارترین تنقلات مورد استفاده در جهان است. شکلات در انواع گوناگونی نظیر شکلات تلخ، شیری، سفید، تخته ای، مغز دار، روکش های شکلاتی و … تولید و عرضه می شود.

انواع اسانس های شکلات :

استقاده از طعم دهنده ها جهت خلق طعم جدید و یا تشدید کننده طعم در شکلات ملزم به توجه ویژه  به نوع طعم دهنده به کار رفته و میزان غلظت (دوز) آن به منظور تقویت ساختار و بافت شکلات می باشد. طی سال های اخیر، اسانس های زیر بیشترین خرید را بین شکلات‌ سازان داشته است.
  اسانس فندق
• اسانس کارامل
•  اسانس ماتچا
اسانس بلوبری
• اسانس گیلاس
اسانس میوه ای
• اسانس کره
• اسانس شیر
• اسانس قهوه
اسانس کاکائو

انواع اسانس های شکلات :

قیمت اسانس شوکوریچ سیمرایز symrise:

مجموعه چاشنا، نمایندگی فروش انواع اسانس های خوراکی مایع و اسانس های خوراکی پودری و انواع اسانس های گیاهی با بهترین کیفیت و از برندهای معتبر اسانس می باشد.یکی از محصولات خوش طعم و جدید این کمپانی اسانس شوکوریچ سیمرایز می باشد.
قیمت اسانس شوکوریچ سیمرایز بر اساس پارامترهای مختلف نظیر قیمت ارز متغیر می باشد و خریداران جهت خرید عمده اسانس شوکوریچ سیمرایز مایع جهت کسب اطلاع از قیمت بروز با کارشناسان فروش مجموعه چاشنا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما