طعم دهنده کارامل مایع و پودری

طعم دهنده کارامل مایع و پودری با بیشترین بازدهی و باصرفه در تولیدات صنایع غذایی مختلف با مواد اولیه باکیفیت جهانی در مجموعه تولیدی بازرگانی چاشنا با قیمت مناسب عرضه می شود. مرجع فروش اسانس های پودری یونی سان نیز بهترین این محصولات را ارائه می دهد.

 

تولید شکلات و آب نبات با اسانس کارامل

به تازگی یکی از طعم های پرمصرف در آب نبات ها و شکلات ها طعم کاراملی است که در اشکال مختلف و در شرکت های تولیدی کشور تولید می شود.

سس ها و پودرهای کاملی با طعم دهنده ی کاراملی علاوه بر شکلات یکی دیگر از محصولات تولیدی با اسانس کارامل است.

موارد مصرف اسانس کارامل

عطرمایه اسانس کارامل قابلیت مخلوط و ایجاد عطر و طعمی دلنشین و غنی با خامه و سایر مواد خوراکی را دارد. سس کاراملی یا آبنبات های نرم و سخت نظیر آبنبات با طعم کارامل های شیری یکی از موارد مورد مصرف این نمونه از طعم دهنده کاراملی است.

از طرفی ترکیب طعم قهوه با طعم کارامل می تواند برای پودرهای نوشیدنی فوری بهترین گزینه باشد. از این رو این طعم دهنده یکی از موارد پیشنهادی در سید خرید تولیدکنندگان می باشد.

گزینه بعدی القا عطر و طعم کارامل در کوکی ها، کلوچه و کیک و بیسکوییت می تواند به افزایش تولید و بازارپسندی محصول کمک شایانی کند.

کاربرد دیگر این طعم دهنده برای محصولات غذایی صنایع تولیدی  نوشیدنی می باشد. نوشیدنی هایی نظیر نوشابه، ماء الشعیر(انواا طعم دهنده های میوه ای ویژه ماءالشعیر) و شیرهای طعم دار از جمله محصولات مدنظر برای بکارگیری این طعم دهنده هستند.

به طور کلی می توان گفت، این ترکیب از طعم کاراملی در نوشیدنی ها را به عنوان یک اسانس پایه در صنایع تولید نوشیدنی ها که بخش عمده ای از نوشیدنی های گازدار را دارا می باشد در نظر دانست.

علاوه بر این صنایع مذکور، طعم دهنده کارامل را می توان در محصولات غذایی زیر نیز استفاده کرد‌.

  • تولید بستنی
  • تولید انواع  نان
  • تولید سس و ژله
  • تولید انواع شیرینی
  • تولید محصولات لبنی
  • تولید انواع دسر و ژله
  • تولید  کیک و بیسکوییت

سایر طعم دهنده های پیشنهادی صنایع غذایی بالا شامل موارد زیر مي باشد:

تولید شکلات و آب نبات با اسانس کارامل

مرکز فروش طعم دهنده کارامل مایع و پودری

مجموعه چاشنا به عنوان مرکز فروش طعم دهنده کارامل مایع و پودری عرضه کننده انواع طعم دهنده های صنایع غذایی و آرایشی بهداشتی می باشد. در این مجموعه تنوعی از طعم و مزه را می توانید داشته باشید. ما برای هریک از محصولات تولیدی شما طعم های متفاوت و جدیدی را پیشنهاد می دهیم. جهت کسب اطلاع از نحوه خرید و قیمت تماس حاصل فرمایید.

 

مرکز فروش طعم دهنده کارامل مایع و پودری

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما