نمایندگی خرید عمده ویتامین B7

خرید عمده ویتامین B7 با نازلترین قیمت روز و خلوص بالا از دیگر خدمات مجموعه چاشنا می باشد.این مجموعه بزرگ در زمینه فروش انواع طعم دهنده طبیعی، سنتتیک، رنگ های مجاز خوراکی و اسانس های طبیعی با بیشترین ماده موثره فعالیت دارد.

جهت خرید آنلاین و ثبت سفارش تماس حاصل فرمایید.

ویتامین B7 (بیوتین) چیست؟

ویتامین B7، معمولا به عنوان بیوتین شناخته شده و متعلق به خانواده ویتامین B می باشد. این یک ویتامین محلول در آب است که بخشی از خانواده ویتامین های گروه B است. ویتامین های گروه B به پشتیبانی از عملکرد آدرنال، آرامش و حفظ سیستم عصبی سالم کمک می کنند. بیوتین برای متابولیسم کربوهیدرات و چربی ضروری است.

ویتامین B7
چرا ویتامین B7 (بیوتین) ضروری است؟

بیوتین در عملکردهای حیاتی نقش دارد. بدون وجود بیوتین به عنوان یک عامل مشترک، بسیاری از آنزیم ها به درستی کار نمی کنند. عوارض جدی می تواند رخ دهد، از جمله بیماری های مختلف پوست، دستگاه روده و سیستم عصبی. بیوتین ممکن است به افزایش سطح گلوکز خون در افراد مبتلا به دیابت نوع 2 کمک کند و ممکن است در حفظ سلامت مو و ناخن ها، کاهش مقاومت به انسولین و بهبود تحمل گلوکز و جلوگیری از نقایص مادرزادی مفید باشد. این ماده در متابولیسم انرژی نقش دارد و برای درمان آلوپسی، سرطان، بیماری کرون، ریزش مو، بیماری پارکینسون، نوروپاتی محیطی، سندرم Rett، درماتیت سبورئیک و کاندیدیازیس واژن استفاده می شود.

فواید ویتامین B7 (بیوتین)

از بسیاری جهات، این ویتامین در میان ویتامین هایی است که برای رشد ارگانیسم، تجدید آن و توانایی انجام فعالیت هایی که برای انجام آن لازم است، وجود دارد. یکی از فواید فواید ویتامین B به شرح زیر است:

به تبدیل غذا به انرژی کمک می کند

این ماده غذایی را قادر می سازد تا به همراه سایر ویتامین های گروه B به انرژی تبدیل شود. این ماده به عنوان یک کوآنزیم در واکنش ها شرکت می کند تا اطمینان حاصل شود که مواد مغذی دریافت شده در بدن هنگام انجام فعالیت تبدیل به انرژی، به عناصر سازنده تبدیل می شوند. به عنوان مثال؛ در تبدیل پروتئین ها به اسیدهای آمینه نقش دارد.

ویتامین B7

چاشنا نمایندگی خرید عمده ویتامین B7

چاشنا در کشور با عنوان نمایندگی خرید عمده ویتامین B7 شناخته شده و فعالیت می نماید. در کنار ویتامین b7 سایر ویتامین های گروه بی از جمله B1, B2, B3 , B5 , B9 , B12 ویتامین D3 ویتامین K انواع ویتامین A و…. عرضه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما